NÁBOR,TRÉNINGY, POPLATKY, atď. (pre viac info, klikni na obrázok)

NÁBOR,TRÉNINGY, POPLATKY, atď. (pre viac info, klikni na obrázok)
  • NÁBOR NOVÝCH ČLENOV UŽ OD 3 ROKOV  V KK JUNIOR PREŠOV – SEZÓNA 2019/20 - 

OD ZAČIATKU SEPTEMBRA 2019 V CELOM PREŠOVE !!!

(SEKČOV, SÍDLISKO 3, ŠVÁBY, SÍDLISKO 2 !!!)

 

 

NÁBOR + B TÍM: 

OD 02.09.2019 ZAČÍNA NÁBOR NOVÝCH ČLENOV V TÝCHTO TELOCVIČNIACH:

 ZŠ ŠROBÁROVA (SEKČOV) - NÁBOR + B TÍM

UTOROK O 16.30 - 18.00 HOD.

ŠTVRTOK O 16.30 - 18.00 HOD.

 

SÚKROMNÁ ZŠ DSA (SÍDL. 3, MUKAČEVSKÁ 1) - NÁBOR + B TÍM

STREDA O 16.00 - 17.00 HOD.

PIATOK O 16.30 - 17.30 HOD.

 

ZŠ VAŽECKÁ (ŠVÁBY) - NÁBOR + B TÍM - začíname až od PONDELKA 09.09.2019 !!!

PONDELOK O 18.00 - 19.00 HOD.

ŠTVRTOK O 18.00 - 19.00 HOD.

 

 ZŠ ČESKOSLOVENSKEJ ARMÁDY (SÍDL. 2) - ZAČÍNAME AŽ OD OKTÓBRA 2019 !!!

STREDA O 14:45 - 15:30 HOD. - KRÚŽOK KARATE LEN PRE ŽIAKOV ČSL ARMÁDY, KTORÍ ODOVZDALI NA ŠKOLE VZDELÁVACÍ POUKAZ NA DANÝ KRÚŽOK !!! 

 

 ROZPIS TRÉNINGY - A TÍM:

 OD 02.09.2019 ZAČÍNAJÚ TRÉNINGY NASLEDOVNE PRE A - TÍM:

 ZŠ ŠMERALOVEJ (SÍDL.3)

PONDELOK O 18.00 - 19.30 HOD.

STREDA O 18.00 - 19.30 HOD.

 

SCVČ ELBA (bývalý bazén pri SOUE - SEKČOV, vstup ako bol bazén)

UTOROK O 18.00 - 19.30 HOD.

ŠTVRTOK O 18.00 - 19.30 HOD.

 

  

 

 

Krásny športový deň milí rodičia,
máme tu pre Vás jednoduchý postup, ako plnohodnotne administratívne zaregistrovať Vaše dieťa do nášho klubu, po tom čo sa Vám u nás na prvom tréningu páčilo:


1. Zaregistrujte sa na našej stránke: www.karate-presov.sk, zaregistrujte svoj email (vľavo dole na úvodnej stránke zadajte svoj email a stlačte ODOSLAŤ). Email prosím zadajte určite, keďže všetká komunikácia KK JUNIOR s rodičmi, prebieha elektronickou formou.

2. Tu sú dôležité informácie o poplatkoch a platbe v našom klube:
a) Reprezentant v NÁBORE má nárok na 1- tréningovú jednotku ZDARMA.
 

b)  Po tejto tréningovej jednotke ZDARMA, je potrebné zaplatiť poplatok sumu 20,-EUR, tzv. zápisné (jednorázový poplatok v sezóne – poplatky za reprezentanta do VÚKABU, SZK atď.) - ZÁPISNÉ PLATIA POKROČILÍ REPREZENTANTI A AJ NOVÁČIKOVIA !! Na nasledujúci tréning, prineste aj vypísanú PRIHLÁŠKU pre zaregistrovanie Vášho dieťaťa do KK JUNIOR - klikni tu..  PRIHLASKA - KK JUNIOR 2019.doc
 

c) Mesačný poplatok za tréningovú jednotku v KK Junior Prešov je poplatok suma 25,-EUR (poplatky za telocvične, energie, šatne, úložné priestory, doplatky za bazén, náradie a náčinie používané v tréningovom procese atď.). Mesačný poplatok bude vyplatený do 15. dňa kalendárneho mesiaca, za ktorý rodič platí mesačný poplatok za reprezentanta. 

Poplatok pri platbe 3 mesiace vopred je poplatok suma 60,-EUR  (príklad: zaplatím od Novembra do Januára, čiže vopred 3 kalendárne mesiace).

Pri jednorázovej ročnej platbe za 1 dieťa (zaplatím v septembri, alebo v inom mesiaci počas daného školského roka vopred tréningy až do júna), je poplatok za dieťa celková suma 200,-EUR.

 

Mesačný poplatok pri 2-och súrodencoch, členoch rodiny, atď., ktorí trénujú v KK Junior Prešov je poplatok suma 20,-EUR za jedného reprezentanta (spolu 40,- EUR za oboch za daný kalendárny mesiac). Pri platbe 3 mesiace vopred pri 2-och súrodencoch, členoch rodiny, atď., ktorí trénujú v KK JUNIOR je poplatok suma 100,-Eur (príklad: zaplatím od Novembra do Januára, čiže vopred 3 kalendárne mesiace). Pri viacerých súrodencoch, alebo členoch rodiny ako 2 osoby, kontaktujte email: junior@karate-presov.sk a dohodneme sa na úľave z poplatkov.

  

Pri akejkoľvek platbe uviesť variabilný symbol - dátum narodenia reprezentanta (napr. 08081995) a do poznámky uviesť mesiac za ktorý je to poplatok platený plus meno reprezentanta (September 2018, Janko Hraško). Iné zľavy ako tie, ktoré sú uvedené na stránke KK JUNIOR, neposkytujeme ako klub.


d) Všetky tieto platby realizujte v peňažnom ústave SLSP na účet: IBAN: SK81 0900 0000 0051 2104 2541. Vo variabilnom symbole uveďte dátum narodenia reprezentanta, a v poznámke obdobie a účel (zápisné, mesačný poplatok) platby.
Všetky tieto platby realizujte len na klubový účet, nikdy nie osobne kvôli transparentnosti finančných operácií !!

 

3. K prvým tréningovým jednotkám potrebuje reprezentant športové oblečenie, športovú obuv, pitný režim (kimono s bielym opaskom je potrebné u reprezentanta po 2 mesiacoch tréningu v KK Junior Prešov, resp. vždy najneskôr od mesiaca NOVEMBER v rámci sezóny. )

 

4. V prípade záujmu o kúpu veci potrebných k tréningu (kimono, opasok, chrániče atď.) navštívte náš eshop : www.karate-presov.sk (predaj realizujeme cez spriatelenú obchodnú spoločnosť FITTIP s. r. o., kde si objednáte potrebné veci, ktoré Vám tréneri osobne donesú na tréning)

 

5. KK Junior Prešov realizuje tréningový proces certifikovanými  trénermi, kvalifikovanými odborníkmi v oblasti karate a športu. Sme občianske združenie, ktoré vytvára zisky a následne ich automaticky kompletne po odpočítaní výdavkov potrebných pre chod klubu investuje do našich reprezentantov.  Máme vlastného hospodára klubu, ktorý je zvolený z Vašich rodičovských radov. Jeho môžete poprosiť o kompletné informácie o finančných tokoch v našom klube. 

6. Vytvorili sme viacero projektov - PROJEKT JUNIORKO, PROJEKT JELENČEK o ktorých info dostanete na www.karate-presov.sk, resp. FACEBOOK: Karate klub Junior Presov

 

Naše motto je:

DETI - RODIČIA - TRÉNERI. SPOLU DOKÁŽEME VEĽKÉ VECI.

 

Vaši tréneri KK Junior Prešov